Dnes je 20. 08. 2017
Meniny má Anabela

Navrhnite projekt na Ulici Komenského

Návrh Komenského.pdf page 2 mDovoľujeme si Vás požiadať o spoluprácu a Vaše podnety k pripravovanému projektu sídliskového vnútrobloku na Ulici Komenského. Mesto Sabinov sa chce zapojiť do výzvy, ktorej cieľom je zveľaďovanie sídliskových vnútroblokov. Podľa podmienok výzvy bola spracovaná prvotná štúdia/návrh opatrení pre oblasť vnútrobloku na Ulici Komenského.

V riešenom území na Ulici Komenského sú navrhované nasledovne aktivity:
• Existujúca zeleň - orezanie prečistenie a úprava existujúcich stromov a kríkov v rámci celého územia;
• Doplnenie chodníkov;
• Detské ihrisko – vytvorenie novej spevnej plochy, doplnenie prvkov detského ihriska, doplnenie chodníkov pre peších;
• Doplnenie verejnej zelene o nové časti pre zamedzenie šírenia hluku z detského ihriska;
• Vytvorenie workoutového ihriska pre všetky vekové kategórie na vyvíjanie fyzických aktivít vrátane spevnenej plochy chodníkov pre peších a novej zelene;
• Úprava, prepojenie a doplnenie prvkov detských ihrísk vrátane prvkov verejnej zelene;
• Doplnenie krajinného mobiliáru- smetné koše, lavičky, stojany na bicykle.

Vizualizácia územia je v PDF.

Prípadne návrhy na doplnenia územia vnútrobloku nám zašlite do 31.7.2017 na nasledujúce e-mailové adresy:
mestský úrad Sabinov - referát pre rozvoj mesta:
alebo na e-mailové kontakty Vašich poslancov za volebný obvod č. 2:

august 2017

Voľby VÚC 2017