Výzva na podávanie návrhov - udelenie CENY MESTA SABINOV

Výzva na podávanie návrhov - udelenie CENY MESTA SABINOV

Mesto Sabinov vyzýva občanov k podávaniu návrhov na laureátov Ceny mesta Sabinov za rok 2023. CENA MESTA SABINOV je spoločenským ocenením práce významných osobností, resp. kolektívov a ich podielu na rozvoji mesta Sabinov. Udeľuje sa za pomoc pri záchrane ľudských životov a majetku mesta, za vynikajúce tvorivé výkony, významné výsledky vedeckej, technickej, umeleckej, publicistickej a verejnoprospešnej činnosti, za dosiahnutie mimoriadnych úspechov v rozvoji mesta, v jeho prezentácii doma i v zahraničí, za záchranu a obnovu kultúrnych pamiatok.

Návrhy na laureátov Ceny mesta Sabinov za rok 2023 sa podávajú písomne na MsÚ, oddelenie školstva a ŠÚ, Nám. slobody 57, 083 01 Sabinov, resp. elektronickou poštou, e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. do 20. 3. 2024 a musia obsahovať:

1. Osobné údaje navrhovaného (meno, priezvisko, titul, bydlisko, pracovisko, kontakt - mobil, mail)
2. Písomné zdôvodnenie, ktoré je podnetom pre udelenie CENY
3. Vyplnený Súhlas so spracovaním osobných údajov (priložený k tomuto článku)

Zašlite nám svoje návrhy na laureátov Ceny mesta Sabinov za rok 2023. Pomôžte nám zviditeľniť tých, ktorých práca a konanie priniesli úspech a dobré meno nášmu mestu!

Kontakt

Mestský úrad Sabinov
Námestie slobody 57
083 01 Sabinov

Tel. ústredňa : +421 51 4880 422
e-mail : podatelna@sabinov.sk
             msu@sabinov.sk

Technický prevádzkovateľ a správca obsahu